CoreParts VHB Display Tape Repair Kit
Forsiden
CoreParts VHB Display Tape Repair Kit
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts VHB Display Tape Repair Kit
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPP8027. Produkttype: Skærm. Bredde: 339 mm, Højde: 15 mm, Dybde: 36 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 339 mm, Pakkedybde: 36 mm
| Produkttype | Skærm |
| Bredde | 339 mm |
| Højde | 15 mm |
| Dybde | 36 mm |
| Vægt | 5 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 339 mm |
| Pakkedybde | 36 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 6 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.