CoreParts UK Mains plug for white block
Forsiden
CoreParts UK Mains plug for white block
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts UK Mains plug for white block
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPA1018. Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: Vekselstrøm. Produktfarve: Hvid
| Oplader type | Indendørs |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Produktfarve | Hvid |
| Bredde | 71 mm |
| Dybde | 53 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 30 g |
| Pakkebredde | 71 mm |
| Pakkedybde | 53 mm |
| Pakkehøjde | 52 mm |
| Pakkevægt | 38 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Inkluderede strømstik typer | UK |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.