CoreParts Toner Black TN241BK
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Toner Black TN241BK
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts QI-BR1003B. Sort toner sideydelse: 2500 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP–9015CDW DCP–9020 CDW HL–3140 CW HL–3150 CDW HL–3170 CDW MFC–9140 CDN MFC–9330 CDW MFC–9340 CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 2500 Sider |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| OEM-kode | TN241BK |
| Bredde | 344 mm |
| Dybde | 187 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 430 g |
| Pakkebredde | 344 mm |
| Pakkedybde | 187 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 736 g |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.