CoreParts Toner Black CE255X
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Toner Black CE255X
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts QI-HP2115. Sort toner sideydelse: 12500 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | LaserJet P3015 (55X) |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 12500 Sider |
| Bredde | 393 mm |
| Dybde | 247 mm |
| Højde | 166 mm |
| Vægt | 1,57 kg |
| Pakkebredde | 393 mm |
| Pakkedybde | 247 mm |
| Pakkehøjde | 166 mm |
| Pakkevægt | 2,02 kg |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.