CoreParts SSD to USB Sandisk 20+6pin
Forsiden
CoreParts SSD to USB Sandisk 20+6pin
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts SSD to USB Sandisk 20+6pin
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSUB1002. Mærke kompatibilitet: Lenovo, Kapabilitet: X1
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Kapabilitet | X1 |
| Produktfarve | Grøn |
| Bredde | 146 mm |
| Dybde | 63 mm |
| Højde | 19 mm |
| Vægt | 20 g |
| Pakkebredde | 146 mm |
| Pakkedybde | 63 mm |
| Pakkehøjde | 19 mm |
| Pakkevægt | 22 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.