CoreParts Projector Lamp for NEC 230
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Projector Lamp for NEC 230
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts ML12234. Pæreeffekt: 230 W, Lampens levetid: 4000 t, Mærke kompatibilitet: NEC, Kapabilitet: M260WS, M300W, M300XS, M350X, P350X
| Mærke kompatibilitet | NEC |
| Kapabilitet | M260WS, M300W, M300XS, M350X, P350X |
| Lampens levetid | 4000 t |
| Pæreeffekt | 230 W |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.