CoreParts Projector Lamp for Canon 260
Forsiden
CoreParts Projector Lamp for Canon 260
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Projector Lamp for Canon 260
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts ML12546. Pæreeffekt: 260 W, Lampens levetid: 3000 t, Mærke kompatibilitet: Canon, Kapabilitet: WUX400ST, REALiS WUX450, REALiS WUX500
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | WUX400ST, REALiS WUX450, REALiS WUX500 |
| Lampens levetid | 3000 t |
| Pæreeffekt | 260 W |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 200 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.