CoreParts Mobile Battery for Nokia
Forsiden
CoreParts Mobile Battery for Nokia
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Mobile Battery for Nokia
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBMOBILE1048. Produkttype: Batteri, Produktfarve: Sort, Batterispænding: 3,7 V. Bredde: 33 mm, Højde: 53 mm, Dybde: 22 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 33 mm, Pakkedybde: 5 mm. Kompatible produkter: Nokia 1100, 1101, 1112, 2300, 2600, 2610, 3100, 3110, 3120, 3600, Numre af batterier medfølger: 1 stk
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Certificering | CE |
| Bredde | 33 mm |
| Højde | 53 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Vægt | 100 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 33 mm |
| Pakkedybde | 5 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Pakketype | Kasse |
| Kompatible produkter | Nokia 1100, 1101, 1112, 2300, 2600, 2610, 3100, 3110, 3120, 3600 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.