CoreParts Mains plug/duckhead, Apple -
Forsiden
CoreParts Mains plug/duckhead, Apple -
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Mains plug/duckhead, Apple -
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPA7061. Oplader type: Indendørs. Produktfarve: Grå
| Oplader type | Indendørs |
| Kapabilitet | Apple |
| Produktfarve | Grå |
| Bredde | 54 mm |
| Dybde | 53 mm |
| Højde | 51 mm |
| Vægt | 30 g |
| Pakkebredde | 54 mm |
| Pakkedybde | 53 mm |
| Pakkehøjde | 51 mm |
| Pakkevægt | 36 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Inkluderede strømstik typer | UK |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.