CoreParts Magnetic Project Mat
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Magnetic Project Mat
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MOBX-TOOLS-006. Type: Magnetisk måtte, Bedste anvendelsesmuligheder: Mobiltelefon/Smartphone, Produktfarve: Hvid. Bredde: 367 mm, Dybde: 254 mm, Højde: 12 mm. Værktøj, antal: 1 værktøjer, Pakkebredde: 367 mm, Pakkedybde: 254 mm
| Type | Magnetisk måtte |
| Bedste anvendelsesmuligheder | Mobiltelefon/Smartphone |
| Produktfarve | Hvid |
| Bredde | 367 mm |
| Dybde | 254 mm |
| Højde | 12 mm |
| Vægt | 50 g |
| Værktøj, antal | 1 værktøjer |
| Pakkebredde | 367 mm |
| Pakkedybde | 254 mm |
| Pakkehøjde | 12 mm |
| Pakkevægt | 182 g |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.