CoreParts Lower Sleeved Roller
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Lower Sleeved Roller
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP6057. Udskrivningsteknologi: Laser, Kapabilitet: Aficio SP5200DN/5210DN/SP5200S/5210SF/5210SR. Bredde: 45 mm, Dybde: 275 mm, Højde: 45 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 274 mm, Pakkedybde: 48 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | Aficio SP5200DN/5210DN/SP5200S/5210SF/5210SR |
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 275 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 440 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 274 mm |
| Pakkedybde | 48 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 404 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.