CoreParts LOWER SLEEVED ROLLER
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts LOWER SLEEVED ROLLER
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP4701. Udskrivningsteknologi: Laser, Produktfarve: Brun, Kapabilitet: HP/Compaq LaserJet P1006, P1008, P1007. Bredde: 45 mm, Dybde: 315 mm, Højde: 45 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 310 mm, Pakkedybde: 45 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Brun |
| Kapabilitet | HP/Compaq LaserJet P1006, P1008, P1007 |
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 270 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 270 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.