CoreParts LCD Screen with Digitizer
Forsiden
CoreParts LCD Screen with Digitizer
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts LCD Screen with Digitizer
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPP73768. Type: Skærmenhed + fronthus, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPad Pro. Bredde: 200 mm, Dybde: 20 mm, Højde: 300 mm
| Type | Skærmenhed + fronthus |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPad Pro |
| Produktfarve | Hvid |
| Skærm diagonal | 32,8 cm (12.9") |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Bredde | 200 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Højde | 300 mm |
| Vægt | 90 g |
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 300 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.