CoreParts Laptop Battery for Lenovo
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Lenovo
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Lenovo
|
Beskrivelse
Specifikationer
Kompatibel med IBM/Lenovo ThinkPad
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 10,8 V |
| Antal battericeller | 6 |
| Bredde | 234 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 47 mm |
| Vægt | 300 g |
| Pakkebredde | 234 mm |
| Pakkedybde | 103 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 360 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.