CoreParts Laptop Battery for HP 33.06Wh
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for HP 33.06Wh
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for HP 33.06Wh
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXHP-BA0078. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: HP, Kapabilitet: Envy 13-D046TU, Envy 13-D051TU, Pavilion 13-D, Pavilion 13-D023TU
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | Envy 13-D046TU, Envy 13-D051TU, Pavilion 13-D, Pavilion 13-D023TU |
| Produktfarve | Sort |
| Erstatning for | 816243-005, 816497-1C1, HSTNN-IB7E, TPN-C120, VR03XL |
| Batterispænding | 11,4 V |
| Bredde | 133 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Højde | 307 mm |
| Vægt | 120 g |
| Pakkebredde | 376 mm |
| Pakkedybde | 167 mm |
| Pakkehøjde | 29 mm |
| Pakkevægt | 310 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.