CoreParts Laptop Battery for HP 71.28Wh
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for HP 71.28Wh
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for HP 71.28Wh
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXHP-BA0068. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: HP, Kapabilitet: 6360t Mobile Thin Client, EliteBook 8460p, EliteBook 8460w, EliteBook 847
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | 6360t Mobile Thin Client, EliteBook 8460p, EliteBook 8460w, EliteBook 847 |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 10,8 V |
| Bredde | 66 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Højde | 205 mm |
| Vægt | 440 g |
| Pakkebredde | 163 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 590 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.