CoreParts Laptop Battery for Dell
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Dell
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Dell
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXDE-BA0131. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: DELL, Kapabilitet: Inspiron 13z-5323, Inspiron 5323, Vostro V3360
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | DELL |
| Kapabilitet | Inspiron 13z-5323, Inspiron 5323, Vostro V3360 |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3300 mAh |
| Batterispænding | 14,8 V |
| Batterikapacitet | 48,84 Wh |
| Bredde | 149 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Højde | 233 mm |
| Vægt | 270 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 334 mm |
| Pakkedybde | 186 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm |
| Pakkevægt | 356 g |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.