CoreParts Laptop Battery for Asus
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Asus
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Asus
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAS-BA0003. Type: Batteri
| Type | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 10,8 V |
| Antal battericeller | 6 |
| Bredde | 48 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Højde | 202 mm |
| Vægt | 310 g |
| Pakkebredde | 233 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 51 mm |
| Pakkevægt | 366 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kompatible produkter | N56VZ, N56JR, N56VM, N76VJ, N76VZ, N76VB, N76VM, N46VM |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.