CoreParts Laptop Battery for Apple
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Apple
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Apple
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAP-BA0033. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: MacBook Pro 13" Retina. Late 2016. A1708, A2338
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | MacBook Pro 13" Retina. Late 2016. A1708, A2338 |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 11,1 V |
| Antal battericeller | 6 |
| Bredde | 106 mm |
| Dybde | 4 mm |
| Højde | 288 mm |
| Vægt | 240 g |
| Pakkebredde | 323 mm |
| Pakkedybde | 177 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 352 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.