CoreParts Fuser Fixing Film
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Fuser Fixing Film
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP2288. Enheds kompatibel: Multifunktionel, Mærke kompatibilitet: Canon, Kapabilitet: iR2200/2800/3300, Produktfarve: Sort. Antal pr. pakke: 1 stk
| Enheds kompatibel | Multifunktionel |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | iR2200/2800/3300 |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 40 mm |
| Dybde | 355 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 50 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 356 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 44 mm |
| Pakkevægt | 56 g |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.