CoreParts Fuser Fixing Film
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Fuser Fixing Film
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP2800. Enheds kompatibel: Laser/LED printer, Mærke kompatibilitet: Brother, Kapabilitet: HL5450DN, HL5440D, Produktfarve: Sort. Antal pr. pakke: 1 stk
| Enheds kompatibel | Laser/LED printer |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL5450DN, HL5440D |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 290 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 60 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 288 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
| Pakkevægt | 64 g |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.