Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBI2356. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: HP
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 14,8 V |
| Antal battericeller | 8 |
| Bredde | 291 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 48 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakkebredde | 291 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
| Pakkevægt | 472 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kompatible produkter | HP/Compaq EliteBook 8560W, 8760W, 8770W |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.