CoreParts Drum Unit 120K Pages
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Drum Unit 120K Pages
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP5821U. Type: Kompatibel, Mærke kompatibilitet: Canon, Kapabilitet: iR2270, 2870, 3570, 4570, 2230, 2830, 3530, 3025, 3030, 3035, 3045. Bredde: 145 mm, Dybde: 580 mm, Højde: 170 mm. Pakkebredde: 580 mm, Pakkedybde: 170 mm, Pakkehøjde: 145 mm
| Type | Kompatibel |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | iR2270, 2870, 3570, 4570, 2230, 2830, 3530, 3025, 3030, 3035, 3045 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Side kapacitet | 120000 Sider |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 580 mm |
| Højde | 170 mm |
| Vægt | 1,35 kg |
| Pakkebredde | 580 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 1,35 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.