CoreParts ConversionBracket 3.5"" to 2.5""
Forsiden
CoreParts ConversionBracket 3.5"" to 2.5""
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts ConversionBracket 3.5"" to 2.5""
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts KIT837A. Kompatible produkter: Dell PowerEdge
R210, R310, R410, R510, R610, R710, T310, T410, T610, T710. Bredde: 190 mm, Dybde: 28 mm, Højde: 110 mm. Pakkebredde: 149 mm, Pakkedybde: 117 mm, Pakkehøjde: 32 mm
| Kompatible produkter | Dell PowerEdge R210, R310, R410, R510, R610, R710, T310, T410, T610, T710 |
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 70 g |
| Pakkebredde | 149 mm |
| Pakkedybde | 117 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 154 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.