CoreParts Car Adapter for Acer
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Car Adapter for Acer
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAC-DC0001. Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 10-15 V, Udgangseffekt: 65 W. Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 3,4 A. Stik: 3.0*1.2. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Husets farve: Sort. Certificering: CE
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | DC1-to-DC2 |
| Indgangsspænding | 10-15 V |
| Indgangsstrøm | 3.42 A |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 19 V |
| Mærke kompatibilitet | Acer |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3,4 A |
| Stik | 3.0*1.2 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | CE |
| Bredde | 161 mm |
| Dybde | 107 mm |
| Højde | 47 mm |
| Vægt | 100 g |
| Pakkebredde | 161 mm |
| Pakkedybde | 107 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 142 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Stik 1 dimensioner | 3.0x1.2 mm |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.