CoreParts Battery Pull Tab and
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Battery Pull Tab and
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPP70658. Produkttype: Batteri, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 5S. Bredde: 100 mm, Højde: 150 mm, Dybde: 20 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 149 mm, Pakkedybde: 140 mm. Numre af batterier medfølger: 1 stk
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 5S |
| Produktfarve | Blå |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Certificering | CE |
| Bredde | 100 mm |
| Højde | 150 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 90 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 149 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.