CoreParts Battery for Jabra Headset
Forsiden
CoreParts Battery for Jabra Headset
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Battery for Jabra Headset
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXJA-BA0001. Produkttype: Batteri. Vægt: 1 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Jabra |
| Kapabilitet | Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460, Pro 9465, Pro 9470 |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 4 mm |
| Højde | 36 mm |
| Vægt | 1 g |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkedybde | 47 mm |
| Pakkehøjde | 14 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.