CoreParts Battery for iPhone 5 5.5Wh
Forsiden
CoreParts Battery for iPhone 5 5.5Wh
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Battery for iPhone 5 5.5Wh
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAP-BA0015. Produkttype: Batteri, Produktfarve: Sort, Batteriteknologi: Lithium polymer (LiPo). Bredde: 60 mm, Højde: 100 mm, Dybde: 10 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 60 mm, Pakkedybde: 10 mm. Kompatible produkter: iPhone 5, Numre af batterier medfølger: 1 stk
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1440 mAh |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 5,5 Wh |
| Certificering | CE |
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 100 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Vægt | 90 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Kompatible produkter | iPhone 5 |
| Antal | 1 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.