CoreParts Battery 11.1v minimum 4400mAh
Forsiden
CoreParts Battery 11.1v minimum 4400mAh
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Battery 11.1v minimum 4400mAh
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBI1434. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: Toshiba
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Toshiba |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 10,8 V |
| Bredde | 40 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Højde | 206 mm |
| Vægt | 310 g |
| Pakkebredde | 297 mm |
| Pakkedybde | 127 mm |
| Pakkehøjde | 49 mm |
| Pakkevægt | 416 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kompatible produkter | TOSHIBA |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.