CoreParts AC Adapter 90W 5,5/2,5mm
Forsiden
CoreParts AC Adapter 90W 5,5/2,5mm
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts AC Adapter 90W 5,5/2,5mm
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBA1007. Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 110-230 V, Indgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Indgående driftsspænding (min.): 100 V, Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 4,74 A. Stik: 5.5*2.5. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Husets farve: Sort. Certificering: CE
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 90 W |
| Udgangsspænding | 19 V |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| AC-porttype | C5 |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Kapabilitet | NUC12WS[x]i3, NUC11PAQ[x], NUC11PAH[x], NUC11PAK[x], NUC11PAH[x]Z, NUC11TN[x]i3, NUC10i3FN[x], NUC10i5FN[x], NUC8i3BE[x],NUC8i5BE[x], NUC8i7BE[x], NUC8i3CYS[x], NUC8i5INH[x], NUC8i7INH[x], NUC8v7PN[x], NUC8v5PN[x], NUC8i3PN[x] |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 4,74 A |
| Stik | 5.5*2.5 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | CE |
| Bredde | 188 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 250 g |
| Pakkebredde | 188 mm |
| Pakkedybde | 128 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
| Pakkevægt | 510 g |
| Pakketype | Kasse |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Stik 1 dimensioner | 5.5x2.5 mm |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.