CoreParts AC Adapter 5V 3Ah
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts AC Adapter 5V 3Ah
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBA1223. Formål: Router, Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 110-230 V. Indgående driftsspænding (min.): 100 V, Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 3 A. Stik: 5.5*2.5. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Husets farve: Sort. Certificering: CE
| Formål | Router |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 15 W |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| Aftagelige strømforbindelser | Nej |
| Kapabilitet | D-Link: DI-524, DI-604, DI-624 |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3 A |
| Stik | 5.5*2.5 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | CE |
| Bredde | 156 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 70 g |
| Pakkebredde | 156 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 158 g |
| Pakketype | Kasse |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strømforbrug (standby) | 0,1 W |
| Stik 1 dimensioner | 5.5x2.5 mm |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.