CoreParts 76Wh Apple Laptop Battery
Forsiden
CoreParts 76Wh Apple Laptop Battery
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 76Wh Apple Laptop Battery
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAP-BA0061. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: MacBook Pro 15" A1707 (Retina, 2016)
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | MacBook Pro 15" A1707 (Retina, 2016) |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 11,4 V |
| Bredde | 104 mm |
| Dybde | 8 mm |
| Højde | 315 mm |
| Vægt | 320 g |
| Pakkebredde | 357 mm |
| Pakkedybde | 141 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 446 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.