CoreParts 600GB 15K.6 SAS ST3600057SS
Forsiden
CoreParts 600GB 15K.6 SAS ST3600057SS
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 600GB 15K.6 SAS ST3600057SS
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MS-ST3600057SS. HDD kapacitet: 600 GB, HDD hastighed: 15000 rpm, Lagringsdrev buffer størrelse: 16 MB, HDD-størrelse: 3.5", Grænseflade: SAS
| HDD kapacitet | 600 GB |
| HDD hastighed | 15000 rpm |
| HDD-størrelse | 3.5" |
| Grænseflade | SAS |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| Lagringsdrev buffer størrelse | 16 MB |
| Driftsspænding | 5 / 12 V |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 100 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Intern | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 6 Gbit/sek. |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.