CoreParts 59.66Wh Dell Laptop Battery
Forsiden
CoreParts 59.66Wh Dell Laptop Battery
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 59.66Wh Dell Laptop Battery
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXDE-BA0116. Type: Batteri, Kapabilitet: XPS 13 9360, XPS 13 9360-D1605G
| Type | Batteri |
| Kapabilitet | XPS 13 9360, XPS 13 9360-D1605G |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 7,6 V |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 4 mm |
| Højde | 271 mm |
| Vægt | 240 g |
| Pakkebredde | 304 mm |
| Pakkedybde | 151 mm |
| Pakkehøjde | 24 mm |
| Pakkevægt | 336 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.