CoreParts 45Wh Dell Laptop Battery
Forsiden
CoreParts 45Wh Dell Laptop Battery
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 45Wh Dell Laptop Battery
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXDE-BA0013. Type: Batteri, Kapabilitet: XPS 12 9Q33, XPS 13, XPS 13 9333, XPS 13-L321X, XPS 13-L322X, XPS L321X,, NOT Compatible with Dell...
| Type | Batteri |
| Kapabilitet | XPS 12 9Q33, XPS 13, XPS 13 9333, XPS 13-L321X, XPS 13-L322X, XPS L321X,, NOT Compatible with Dell XPS13 9333, XPS13 9350, & C4K9V |
| Produktfarve | Sort |
| Batterispænding | 7,4 V |
| Bredde | 119 mm |
| Dybde | 6 mm |
| Højde | 300 mm |
| Vægt | 250 g |
| Pakkebredde | 338 mm |
| Pakkedybde | 218 mm |
| Pakkehøjde | 52 mm |
| Pakkevægt | 400 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.