CoreParts 3.5" SAS Hotswap 600GB 15KRPM
Forsiden
CoreParts 3.5" SAS Hotswap 600GB 15KRPM
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 3.5" SAS Hotswap 600GB 15KRPM
|
Beskrivelse
Specifikationer
3.5" SAS Hotswap 600GB 15KRPM Compaq/HP PROLIANT/StorageWorks.
| HDD kapacitet | 600 GB |
| HDD hastighed | 15000 rpm |
| HDD-størrelse | 3.5" |
| Grænseflade | SAS |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| Hot-swap | Ja |
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 100 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Vægt | 280 g |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Intern | Ja |
| USB-drevet | Nej |
| USB påkrævet | Nej |
| Montering | Vandret |
| Svinghåndtag for nem transport | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.