CoreParts 3.5" LFF Hot Plug Tray
Forsiden
CoreParts 3.5" LFF Hot Plug Tray
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 3.5" LFF Hot Plug Tray
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts KIT258. Type: HDD bur, Produktfarve: Sort, Understøttede lagerdisk størrelser: 3.5". Bredde: 160 mm, Dybde: 28 mm, Højde: 110 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 181 mm, Pakkedybde: 120 mm
| Type | HDD bur |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 3.5" |
| Kompatible produkter | Apollo 4200 Gen9 Apollo 4510 Apollo 4520 Apollo 4530 ProLiant DL325 ProLiant ML110 ProLiant ML350 |
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 50 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 181 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Pakkevægt | 74 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.