CoreParts 3.5" HotSwap Tray SATA/SAS
Forsiden
CoreParts 3.5" HotSwap Tray SATA/SAS
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 3.5" HotSwap Tray SATA/SAS
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts KIT187. Bredde: 190 mm, Dybde: 28 mm, Højde: 110 mm. Pakkebredde: 224 mm, Pakkedybde: 119 mm, Pakkehøjde: 37 mm
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 40 g |
| Pakkebredde | 224 mm |
| Pakkedybde | 119 mm |
| Pakkehøjde | 37 mm |
| Pakkevægt | 138 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.