CoreParts 2.5"" Hotswap tray Primergy
Forsiden
CoreParts 2.5"" Hotswap tray Primergy
|
|
CoreParts 2.5"" Hotswap tray Primergy
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts KIT403. Vægt: 80 g
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 87 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 80 g |
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 87 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 102 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.