CoreParts 2.5" Hot Swap Tray SATA/SAS
Forsiden
CoreParts 2.5" Hot Swap Tray SATA/SAS
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 2.5" Hot Swap Tray SATA/SAS
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
CoreParts KIT252. Type: Kant, Produktfarve: Sort, Understøttede lagerdisk størrelser: 2.5". Bredde: 122 mm, Dybde: 19 mm, Højde: 80 mm. Pakkebredde: 132 mm, Pakkedybde: 88 mm, Pakkehøjde: 26 mm
| Type | Kant |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 2.5" |
| Antal understøttede lagerdiske | 1 |
| Kompatible produkter | Compaq/HP ProLiant BL460C G8, DL160 G8, DL360E G8, DL360p G8DL380E G8, DL380p G8, DL385P G8, ML350E G8ML350P G8, ML350pT08, ML110 G10, |
| Bredde | 122 mm |
| Dybde | 19 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 50 g |
| Pakkebredde | 132 mm |
| Pakkedybde | 88 mm |
| Pakkehøjde | 26 mm |
| Pakkevægt | 58 g |
Forventes på lager
27-05-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.