CoreParts 16GB Memory Module 1600Mhz
Forsiden
CoreParts 16GB Memory Module 1600Mhz
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 16GB Memory Module 1600Mhz
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MMA1112/16GB. Komponent til: Laptop, Intern hukommelse: 16 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 2 x 8 GB, Intern hukommelsestype: DDR3L, Hukommelsesur hastighed: 1600 MHz, Produktfarve: Grøn
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3L |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelsesur hastighed | 1600 MHz |
| Hukommelsestype | PC-12800 |
| Produktfarve | Grøn |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 145 mm |
| Vægt | 10 g |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.