CoreParts 16GB 260PINS DDR4 PC4 19200
Forsiden
CoreParts 16GB 260PINS DDR4 PC4 19200
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 16GB 260PINS DDR4 PC4 19200
Varenr.:
MMLE-DDR4-0001-16GB
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MMLE-DDR4-0001-16GB. Komponent til: Laptop, Intern hukommelse: 16 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 1 x 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR4, Hukommelsesur hastighed: 2400 MHz, Produktfarve: Grøn
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelsesur hastighed | 2400 MHz |
| Produktfarve | Grøn |
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 10 g |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.