CoreParts 15,6"" LCD HD Matte
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 15,6"" LCD HD Matte
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSC156H30-080M. Type: Skærm. Skærm diagonal: 39,6 cm (15.6"), HD-type: HD. Mærke kompatibilitet: Alle mærker, Kapabilitet: KL.1560D.004, N156BGE-E41 REV. C1, B156XTN04.0 H/W:4A, LP156WH3 (TP)(SH), N156BGE-E41 REV. C2,...
| Type | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Kapabilitet | KL.1560D.004, N156BGE-E41 REV. C1, B156XTN04.0 H/W:4A, LP156WH3 (TP)(SH), N156BGE-E41 REV. C2, LP156WH3 (TP) (SH), LP156WHU (TP)(A1), B156XTN03. 1 H/W:3A F/W:1, 733685-001, LP156WHB (TP)(A1), N156BGE-E42, LTN156AT37, NT156WHM-N12, B156XTN04.6 |
| Stiktype | 30-pin |
| Placering af stik | Nederst til venstre |
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1366 x 768 pixel |
| HD-type | HD |
| Skærmtype | LCD |
| Blank skærm | Nej |
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 360 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 400 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.