Cooler Master Kab Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
Forsiden
Cooler Master Kab Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
|
|
Cooler Master Kab Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
Varenr.:
MCM-H500P-MGNN-S11
-
Strømforsyning
0W
-
Type
Mid-tårn
-
Farve
Grå
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Materiale: Maske, Plast, Stål, Hærdet glas. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Frontventiler installeret: 2x 200 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140,200 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5,5.25". Bredde: 242 mm, Dybde: 544 mm, Højde: 542 mm
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Materiale | Maske, Plast, Stål, Hærdet glas |
| Farve på produkt | Grå |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Antal 2.5" bays | 4 |
| Antal udvidelsesporte | 9 |
| Siderude | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Maksimal højde på CPU-køler | 19 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 41,2 cm |
| Maksimal PSU længde | 22 cm |
| Strømforsyning inkluderet | Nej |
| Placering af strømforsyning | Bund |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Lydindgang | Nej |
| Lydudgang | Ja |
| Frontventiler installeret | 2x 200 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120,140,200 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 140 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140,200 mm |
| Frontkølerventilator størrelser understøttes | 120,140,240,280,360 mm |
| Bagerste køleventilator størrelser understøttes | 120,140 mm |
| Øverste kølerventilator størrelser understøttes | 120,140,240,280,360 mm |
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5,5.25" |
| Bredde | 242 mm |
| Dybde | 544 mm |
| Højde | 542 mm |
| Vægt | 11,3 kg |
| Pakke bredde | 345 mm |
| Pakke dybde | 640 mm |
| Pakke højde | 650 mm |
| Pakkevægt | 14,7 kg |
Forventes på lager
26-05-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.