CoreParts USB-C Power Adapter
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts USB-C Power Adapter
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXUSBC-AC0005. Formål: Universel, Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 100-240 V. Indgående driftsspænding (min.): 100 V, Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 2,25 A. Stik: USB-C. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Husets farve: Sort. Certificering: UL, CE, CB, FCC
| Formål | Universel |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangseffekt | 45 W |
| Udgangsspænding | 5-20 V |
| Justerbar udgangsspænding | Ja |
| Strømstiktype | Type C |
| Aftagelige strømforbindelser | Nej |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 2,25 A |
| Stik | USB-C |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | UL, CE, CB, FCC |
| Kabellængde | 2 m |
| Bredde | 159 mm |
| Dybde | 104 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 150 g |
| Pakkebredde | 159 mm |
| Pakkedybde | 104 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
| Pakkevægt | 230 g |
| Pakketype | Kasse |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strøm | 45 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,1 W |
| Stik 1 dimensioner | USB-C |
| Oprindelsesland | Kina |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.