CoreParts Upper Roller Bushing
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Upper Roller Bushing
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP6585. Type: Bøsning, Enheds kompatibel: Laser/LED printer, Mærke kompatibilitet: Skarp, Kapabilitet: MX-M283N/363U/453U/503U, Produktfarve: Brun. Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Bøsning |
| Enheds kompatibel | Laser/LED printer |
| Mærke kompatibilitet | Skarp |
| Kapabilitet | MX-M283N/363U/453U/503U |
| Produktfarve | Brun |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 70 mm |
| Vægt | 920 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 75 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 10 mm |
| Pakkevægt | 920 g |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.