CoreParts Toner Black 45807111
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Toner Black 45807111
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts QI-OK2009. Sort toner sideydelse: 12000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Kompatibel |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | OKI |
| Kapabilitet | B432 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 12000 Sider |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| OEM-kode | 45807111 |
| Bredde | 82 mm |
| Dybde | 295 mm |
| Højde | 82 mm |
| Vægt | 540 g |
| Pakkebredde | 82 mm |
| Pakkedybde | 295 mm |
| Pakkehøjde | 82 mm |
| Pakkevægt | 650 g |
| Pakketype | Kasse |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.