CoreParts Separation Pad Assembly
Forsiden
CoreParts Separation Pad Assembly
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Separation Pad Assembly
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP3722. Enheds kompatibel: Storformat printer, Mærke kompatibilitet: HP, Kapabilitet: LaserJet P1505 Printer LaserJet M1522nf Multifunction Printer LaserJet M1120 Multifunction Printer..., Produktfarve: Sort. Antal pr. pakke: 1 stk
| Enheds kompatibel | Storformat printer |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | LaserJet P1505 Printer LaserJet M1522nf Multifunction Printer LaserJet M1120 Multifunction Printer LaserJet P1505n Printer LaserJet M1522n Multifunction Printer |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Højde | 65 mm |
| Vægt | 20 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 117 mm |
| Pakkedybde | 79 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 38 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.