Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP5988. Udskrivningsteknologi: Laser, Produktfarve: Sort, Oprindelsesland: Kina. Bredde: 335 mm, Dybde: 30 mm, Højde: 135 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkevægt: 388 g, Pakkebredde: 351 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Mærke kompatibilitet | Lexmark |
| Kapabilitet | Lexmark T650, T650dn, T650n, T652, T654 |
| Bredde | 335 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 135 mm |
| Vægt | 20 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 388 g |
| Pakkebredde | 351 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 111 mm |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.