CoreParts Projector Lamp for Hitachi
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Projector Lamp for Hitachi
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts ML12497. Pæreeffekt: 250 W, Lampens levetid: 4000 t, Pærens levetid (økonomisk brug): 6000 t, Mærke kompatibilitet: Hitachi, Kapabilitet: CP-CX250, CP-CW300WN, CP-AX3005, CP-TW2505, CP-AX2504, CP-AW2505, HCP-Q300, HCP-Q200, CP-CX300WN,..., Oprindelsesland: Kina
| Mærke kompatibilitet | Hitachi |
| Kapabilitet | CP-CX250, CP-CW300WN, CP-AX3005, CP-TW2505, CP-AX2504, CP-AW2505, HCP-Q300, HCP-Q200, CP-CX300WN, HCP-L26, HCP-Q300W, CP-CW250WN, CP-BX301WN, HCP-K26, CP-CX301WN, HCP-L30, CP-AX2503, HCP-L25, CP-AX2505, HCP-Q81, HCP-A727, HCP-K31, HCP-L260. |
| Lampens levetid | 4000 t |
| Pæreeffekt | 250 W |
| Pærens levetid (økonomisk brug) | 6000 t |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 250 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 350 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.